20170929_122921

Rudeninė paroda „Grybų miestas“

Ruduo – labai gražus metų laikas, kai visa gamta pasipuošia ryškiomis, sodriomis spalvomis. Tai puikus laikas įgyvendinti savo rudeniškas fantazijas. Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį, darželyje vyko rudeninė parodėlė.  Jos tikslas- skatinti vaikų kūrybiškumą bei originalias meninės saviraiškos formas, puoselėti bendruomeniškumo idėjas. Kadangi šiemet visus pradžiugino gausus grybų derlius miškuose, tad buvo pasirinkta grybų tema. Vaikučiai ir jų tėveliai sukūrė daug įspūdingų grybų bei jų kompozicijų. Darbeliai buvo pagaminti iš natūralių medžiagų (medžio, samanų, daržovių), popieriaus, stiklo. Išradingi ir meniški  kūrinėliai papuošė  ne tik ikimokyklinių grupių erdves, koridorių, bet ir suteikė daug gerų emocijų visai darželio bendruomenei. Puikia grybų ekspozicija buvo galima pasidžiaugti ir mūsų gimnazijos bibliotekoje.

Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius bei  aktyvų dalyvavimą bendrame projekte.

Rasa Kleponienė, Butrimonių gimnazijos logopedė