„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos Butrimonyse

Kovo 8 dieną Butrimonių gimnazijoje vyko zoninės ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Su gimnazijos šeimininkų komanda varžėsi Kazlų Rūdos savivaldybės Plutiškių gimnazijos ir Trakų rajono Onuškio mokiniai.

Varžybų programą sudarė aštuonios greičio ir vikrumo išbandymo estafetės: pralįsk pro lanką, grindų riedulio „slalomas“, teniso kamuoliukų pernešimas, „bulvių sodinimas“, šuoliukai su lankais, šuoliukai su šokdyne, paridenk, pagauk ir varykis bei greičio estafetė.

Susumavus taškus paaiškėjo, kad Butrimonių gimnazijos 4 klasės mokiniai užėmė III vietą. Nugalėtojais tapo Plutiškių gimnazijos mokiniai, antrieji liko Onuškio Donato Malinausko pagrindinės mokyklos sportininkai. Visos komandos apdovanotos diplomais.

Mokytojai Arūnas Simonaitis, Sigutė Žvinakienė