IMG_5539

Policijos bendruomenės pareigūnai primena: būk atsakingas internete – nekompromituok savęs

Balandžio 18 d. policijos bendruomenės pareigūnai Laura Svolkinaitė ir Karolis Rinkevičius šeštos klasės mokiniams prevencinės pamokos metu pasakojo apie grėsmes ir pavojus internete. Mokiniai klausė įdėmiai – veikiausiai dažnai nėra susimąstę, kokios rimtos grėsmės gali jų tykoti elektroninėje erdvėje.

Pareigūnai priminė, kad labai svarbu atsakingai vertinti, ką matai, daliniesi internete ir socialiniuose tinkluose: būti atsargiam skelbiant informaciją socialiniuose tinkluose (pvz., nenurodyti savo namų adreso, kad vykstate atostogauti ir pan.), elgtis kultūringai, apgalvoti žodžius, reiškiant savo nuomonę internete. Paskelbti internete asmens duomenys, nuotraukos ir kita informacija neretai nukeliauja į nusikaltėlių rankas.