20240419_110720196

Butrimonyse vyko Lietuvos mažųjų žaidynės

Lietuvos mažųjų žaidynės – didžiausias, visą Lietuvą apimantis, vaikus, pedagogus bei tėvus įtraukiantis projektas. Pagrindinis jo tikslas – padėti ikimokyklinio ugdymo vaikams suprasti ir pajusti fizinio aktyvumo teikiamą džiaugsmą.

Balandžio mėnesį Butrimonių gimnazijos ikimokykliniame skyriuje vyko „Lietuvos mažųjų žaidynės 2024“ festivalis, kuriame dalyvavo visų grupių ugdytiniai.

Renginio pradžioje mokytoja Živilė pakvietė dalyvius atlikti  „Ąžuolo mankštą“, po to mažieji sportininkai varžėsi įvairiose rungtyse, stengėsi kuo greičiau ir geriau jas įveikti. Sportuodami vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, pajuto judėjimo džiaugsmą.

Šventės pabaigoje mokytojos įteikė kiekvienam dalyviui LTMŽ organizatorių padėkas ir palinkėjo visuomet būti aktyviems ir sportiškiems.