20240509_103529

5 klasės mokinių praktinė veikla STEAM atviros prieigos centre

Gegužės 9 dieną Butrimonių gimnazijos 5 klasės mokiniai lankėsi Alytaus STEAM atviros prieigos centre. Mokiniams biologijos ir chemijos laboratorijoje vyko praktinis užsiėmimas ,,Vandens filtracija“. Veiklos metu mokiniai susipažino su vandens valymo būdais, sužinojo, kokia medžiaga naudojama vandens filtruose, pasigamino vandens filtrus iš skirtingų medžiagų, ištyrė, kuri medžiaga geriau tinka valyti užterštą vandenį. Penktokai taip pat turėjo galimybę išvalyto vandens skaidrumą įvertinti ne tik vizualiai, bet ir išmatuoti spektrofotometru.

Maisto technologijų, kulinarinio meno ir sveikatinimo laboratorijoje užsiėmimo metu ,,Idealių pusryčių formulė“ mokiniai patys sukūrė tobulą sveikų pusryčių lėkštę ir vėliau maistą degustavo. Praktinio užsiėmimo metu įgyta patirtis padės mokiniams rinktis sveikesnį ir tvaresnį maistą.

Biologijos mokytoja Vilma Mielaikienė