20240517_104327

Sveikiname respublikinės technologijų olimpiados ,,Kūrybos virusas 2024″ nominantes

Gegužės 17 d. Vilniuje (Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centre ir Vilniaus statybininkų rengimo centre)  įvyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Kūrybos virusas 2024” respublikinis etapas. Jame mokiniai iš visos Lietuvos pristatė savo atsivežtus namų darbus bei atliko užduotis skirtingose technologijų srityse.

Alytaus rajonui I g-II g klasių grupėje tekstilės srityje atstovavo II g klasės mokinė Emilija Supranavičiūtė. Tarp gausių mokinių darbų buvo eksponuojami E. Supranavičiūtės ir Rugilės Gudelaitytės darbai – edukacinės knygutės iš tekstilės. Džiaugiamės, kad šie darbai buvo pastebėti. Vilniaus kolegijos menų ir technologijų fakulteto atstovai šiems darbams skyrė nominaciją už kokybės ir formos dermę, taip pat juos pastebėjo ir Vytauto Didžiojo universiteto atstovai. Sveikiname Emiliją ir Rugilę, linkime, kad šis kūrybos virusas lydėtų ir ateityje.