20240528_131015

Projektas ,,Atgal į mokyklą“

Gegužės 28 d. mūsų gimnazijoje lankėsi Lietuvos užsienio reikalų ministerijos projekto ,,Atgal į mokyklą“ atstovė Kristyna Kovalevska. Ji susitiko su  #MEPA komandos jaunosiomis ambasadorėmis Germante ir Migle bei pristatė Lietuvos diplomatinių tarnybų darbą, papasakojo apie diplomatinės tarnybos teikiamą pagalbą išvykusiems į svečias šalis, diskutavo kuo narystė ES ir NATO svarbi ir naudinga Lietuvai, koks Lietuvos indėlis , atsakė į mokinėms rūpimus klausimus.

Projekto ,,Atgal į mokyklą“ tikslas – suteikti galimybes moksleiviams ir jų mokytojams gauti žinių apie ES ir valstybių narių veikimą joje, skatinti domėjimąsi europinėmis temomis bei formuoti vertybines nuostatas, įgalinančias jaunus žmones būti aktyviais piliečiais, tikinčiais, kad gali daryti pokyčius ES.