Paminėta Tarptautinė antikorupcijos diena

Gruodžio 9 d. – Tarptautinė antikorupcijos diena, skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

Mūsų gimnazija yra šalies ,,Sąžiningumo mokyklų tinklo narė“, tad II g klasės mokiniai paminėti šią dieną „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atstovų kvietimu prisijungė prie interaktyvaus užsiėmimo su atlikėju Jurgiu Didžiuliu Facebook ir Zoom platformose. Į interaktyvų užsiėmimą užsiregistravo daugiau kaip 3 tūkstančiai moksleivių iš 70 mokyklų.

Susitikime buvo kalbama apie visiems svarbias vertybes: pasitikėjimą, bendrumą, bendradarbiavimą, saugią erdvę. Muzikos atlikėjas J. Didžiulis savo kūriniais kūrė šventišką nuotaiką ir akcentavo, kad apie korupciją kalbėti svarbu, o pokyčius reikia pradėti kurti nuo savęs.