EOI-gestion-medioambiental

Integruota istorijos-biologijos pamoka „Žaliasis susitarimas: klimatui neutrali ir tvari Europos Sąjunga“

Vasario 8 dieną II g klasės mokiniams vyko integruota netradicinė istorijos (mokyt. Dalia Adžgauskienė) ir biologijos (mokyt. Vilma Mielaikienė) pamoka, kurioje mokiniai buvo supažindinti su pasaulyje vykstančiais globaliniais ekologiniais pokyčiais, klimato kaita ir šiltnamio efektu bei diskutavo atliekų tvarkymo, plastikinių šiukšlių mažinimo, maisto švaistymo klausimais. Mokiniai, ruošdamiesi pamokai, aktyviai domėjosi aplinkosaugos problemomis ir kūrybiškai ieškojo sprendimo būdų, kaip suderinti ekologiją ir klestinčią ekonomiką ateityje.

Pamokos pabaigoje akcentuota, kad ES Žaliasis kursas turėtų tapti Europos atsigavimo pagrindu po koronoviruso pandemijos ir skatinti mus permąstyti žmogaus poveikį ekosistemoms bei keisti neatsakingo vartojimo įpročius.