Abiturientų ąžuolų alėja

Butrimonių gimnazijos edukacines erdves paįvairina Abiturientų ąžuolų alėja, kurioje puikuojasi jau dešimties gimnazinių laidų sodinti ąžuoliukai.

Graži tradicija kiekvienai laidai įsiamžinti paliekant pasodintą ąžuolą pradėta daug anksčiau, nei Butrimonių mokykla tapo gimnazija, tad šioje alėjoje šlama ir porą dešimtmečių skaičiuojantys medžiai.

2011 m. I gimnazinė laida pasodino savąjį ąžuolą, o 2020-aisiais alėjoje jau žaliuoja ir X laidos ąžuoliukas.

Kasmet naujasis laidos medis aptveriamas dailia tvorele, prie kurios pritvirtinama lentelė su išgraviruotu laidos pavadinimu ir mokymosi gimnazijoje metais.

Ši edukacinė erdvė tinkama organizuoti biologijos, lietuvių kalbos bei literatūros, užsienio kalbų, istorijos, geografijos, dailės, technologijų pamokas, taip pat galimas integruotas kelių mokomųjų dalykų įvairių kompetencijų ugdymas(is).