Ačiū, MOKYTOJAU!

Spalio 4 d. gimnazijos bendruomenė su džiaugsmu šventė Mokytojų dieną. Šventės rytą abiturientai mokytojus pasitiko su šypsenomis ir simbolinėmis dovanėlėmis. Iniciatyvūs „Tėvų klasės“ atstovai prisidėjo prie šventinės nuotaikos kūrimo, papuošdami gimnazijos erdves nerealiai gražiomis dekoracijomis – nuoširdžiai dėkojame jiems.

Gimnazijoje dirbančius mokytojus ir buvusias mokytojas, kurios dalyvavo šventėje, pasveikino Butrimonių seniūnas Andrius Karlonas, „Tėvų klasės“ atstovė Kristina Valaitienė. Gimnazijos choras (vadovė mokytoja Neringa Valvonienė) ir dvyliktokai sveikino mokytojus poezijos posmais ir dainomis, tradiciškai įteikė šmaikščias nominacijas. Buvo visko: ir šypsenų, ir juoko, ne vienam netgi ašarėlė nuriedėjo. Po renginio mokytojai buvo pakviesti pabendrauti prie kavos puodelio, pasivaišinti saldumynais. Dvyliktokai turėjo galimybę įšokti į mokytojo klumpes ir vesti pamokas jaunesniems mokiniams. Kiekviena pamokos minutė buvo pilna įspūdžių: nuo iššūkių iki smagių akimirkų. Abiturientai suprato, kiek daug reikia kūrybingumo, atsidavimo ir kantrybės būnant mokytoju.

Mokytojų dienos proga trims gimnazijos mokytojoms įteiktos padėkos. Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės padėkomis apdovanotos Neringa Valvonienė – už sėkmingą ilgametę pedagoginę veiklą, aktyvų dalyvavimą pedagogų bendruomenės gyvenime, geranoriškas iniciatyvas, dalijimąsi metodine ir dalykine patirtimi ir Jolita Mensevičienė už sėkmingą pedagoginę veiklą, projektų rengimo ir įgyvendinimo veiklas, renginių organizavimą. Asta Gudelaitienė apdovanota Alytaus rajono savivaldybės merės Rasos Vitkauskienės padėka už aktyvią metodinę veiklą, mokinių paruošimą valstybiniams brandos egzaminams.

Germantė Bradauskaitė, IV g kl.