aktyvus

Akcija „Aktyvus rugsėjis 2017“

Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius aktyviai įsijungė į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inicijuotą akciją „Aktyvus rugsėjis 2017“, surengdamas varžybas, skatinančias bendrauti ir bendradarbiauti pasitelkiant sportą ir fizinį aktyvumą. Tai jau trečias šios įstaigos sporto renginys, kuriuo skatinamas ne tik fizinis aktyvumas, bet ir puoselėjamos bendruomeniškumo vertybės, propaguojamos olimpinės idėjos.

Rugsėjo 29 dieną žvali akcijos dalyvių kolona iškilmingai patraukė į gimnazijos stadioną. Čia visus renginio dalyvius pasveikino sporto renginio talismanas – Kiškis (logopedė Rasa Kleponienė). Visus į  aktyvią ir nuotaikingą mankštą, prie kurios prisijungė ir vaikučių tėveliai, pakvietė gimnazijos choreografė Živilė Patinskaitė. Po energingų pratimų visi šventės dalyviai rengėsi varžyboms. Didįjį stadiono ratą ryžtingai nusiteikusi šturmavo ,,Paspirtukų“ komanda. Ją lydėjo nenuorama Kiškis. Mažųjų akcijos dalyvių emocijos tiesiog trykšte tryško prasidėjus mamyčių sportinėms varžytuvėms.  Nugalėjo draugystė ir solidarumas.

Sportinio renginio talismanas – Kiškis smalsiai klausinėjo mažiausiųjų akcijos dalyvių apie sportą, draugus ir žaidimus. Visi buvo pavaišinti raudonskruosčiais obuoliais, kurių Kiškis turėjo pilną pintinę. Daug geros nuotaikos ir džiugių emocijų suteikė renginio pabaigoje į dangų pakilę spalvoti balionai ir saldainių lietus. Priešmokyklinės grupės auklėtoja Vida Sadauskienė pasidžiaugė visų dalyvių vieningumu, atkaklumu ir gera nuotaika. Ji nuoširdžiai padėkojo visiems akcijos dalyviams ir tėveliams už iniciatyvumą ir palaikymą bei vylėsi, kad šis fizinio aktyvumo projektas  taps tradiciniu bendruomenės renginiu, suburiančiu bendram judėjimo džiaugsmui.

Rasa Kleponienė, Butrimonių gimnazijos logopedė