20180418_123905

Akcija ,,Darom 2018” Butrimonių gimnazijoje

Balandžio 16-20 d. Butrimonių gimnazijoje vyko aplinkos tvarkymo akcija ,,Darom 2018”. Akcijoje dalyvavo visa gimnazijos bendruomenė: mokiniai, mokytojai, tėveliai.

Akcija ,,Darom 2018” atkreipia dėmesį ne tik į aplinkosaugos problemas Lietuvoje ir visame pasaulyje, bet skatina savanorystę, socialinio atsakingumo ir pilietiškumo jausmus. Akcijos tikslas – suburti žmones, skatinti bendruomeniškumą ir atkreipti dėmesį į taršos ir aplinkosaugos problemas.

Džiaugiamės, kad prie akcijos ,,Darom 2018” aktyviai prisijungti visus gimnazijos ir miestelio bendruomenės narius kvietė susikūrusi ,,Tėvų klasė”. Šiais metais buvo sutvarkyta ne tik gimnazijos aplinka, bet ir apleistas Pėsčiųjų takas.

Tikimės, kad ši akcija paskatins ir nedalyvavusius saugoti gamtą ir rūpintis ja kiekvieną dieną. Dėkojame visiems, dalyvavusiems akcijoje ,,Darom 2018”, visų mūsų pastangomis aplinka tapo švaresnė ir gražesnė.

Butrimonių gimnazijos informacija