20241009_133531

Alytaus rajono mokinių tarybos susitikime- Butrimonių gimnazijos atstovės

2024 metų spalio 9 dieną Butrimonių gimnazijos mokinių tarybos atstovės Germantė Bradauskaitė, Miglė Kmieliūtė ir Emilija Supranavičiūtė kartu su savo kuratore Renata Balčiūniene vyko į Alytaus rajono mokinių tarybos susitikimą Revų žirgyne. Susitikimas buvo organizuotas naujosios rajono mokinių tarybos kuratorės Neringos Draugelienės iniciatyva, o jo metu buvo aptartas Tarybos veiklos planas, būsimas bendradarbiavimas, buvo dalijamasi veiklų idėjomis. Mūsų gimnazijos mokinės turėjo galimybių pabendrauti su kitų rajono mokyklų mokinių tarybų atstovais.

Be formalaus susitikimo vyko ir edukacinė programa ,,Pažink žirgą“, kurią vedė žirgyno vadovas Irmantas Gramackas. Mokiniai buvo plačiau supažindinti su žirgo fiziologija, jo išskirtinėmis savybėmis, elgsenos ypatumais, taip pat žirgyno žirgais bei inventoriumi ir turėjo galimybę žirgus pašukuoti, valyti kanopas bei jais pajodinėti. Tokia edukacija leido giliau suprasti žirgo pasaulį. Taip pat mokiniai galėjo išbandyti jėgas ,,Cornhole” žaidime. Susitikimas baigėsi vaišėmis ir diskgolfo žaidimu.

Mokinių tarybos atstovės Germantė Bradauskaitė ir Miglė Kmieliūtė