Apdovanotos Mokyklų edukacinių erdvių 2020 metų konkurso nugalėtojos

Spalio 15 d. vyko tradicinė konferencija „Mokyklų edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“. Nors, atsižvelgiant į situaciją šalyje ir pasaulyje, ji surengta nuotoliniu būdu, neįprastas formatas nesutrukdė susirinkti ir pranešėjų pristatymų išklausyti daugiau nei dviem šimtams dalyvių iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų.

Organizatorių vardu konferencijos dalyvius pasveikino Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktorius Algirdas Sakevičius ir VU botanikos sodo direktorius dr. Audrius Skridaila.

Plenariniuose pranešimuose konferencijos dalyviai susipažino su naujausiomis tendencijomis, idėjomis ir siūlymais, kaip kurti mokyklų edukacines erdves.

Konferencijos pabaigoje buvo apdovanotos Mokyklų edukacinių erdvių 2020 metų konkurso nugalėtojos. Trims dešimtims mokyklų buvo išsiųstos nugalėtojų lentelės ir dovanos. Tarp apdovanotųjų ir mes – Butrimonių gimnazija, konkurso nugalėtoja tapusi jau penktą kartą iš eilės.

Dar penkios ugdymo įstaigos, kurios šiais metais nepateko tarp nugalėtojų, bet išsiskyrė originalumu, savitumu, taip pat buvo paminėtos ir apdovanotos.

Parengta pagal Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro informaciją

Daugiau informacijos apie konferenciją surasite čia