3516_9b586372ecc78f84a2444c528b58e72e

Atliekų kultūros egzaminas 2022

Balandžio 28 d. Butrimonių gimnazijos 5-8 kl. ir I-III g kl. mokiniai dalyvavo jau trečią kartą Lietuvoje rengiamame Atliekų kultūros egzamine, kuriame galėjo pasitikrinti savo žinias apie atliekų prevenciją, tvarkymą, rūšiavimą ir jų perdirbimą. Tvaresnė aplinka tiesiogiai siejasi su mūsų kasdien priimamais sprendimais, kur išmetame atliekas, kiek vartojame ir kaip atsakingai gyvename. Tik gyvendami atsakingai, sąmoningai tvarkydami atliekas ir rūpindamiesi savo aplinka, galime užtikrinti geresnį gyvenimą sau bei ateities kartoms. Atliekų kultūros egzaminas – tai puikus būdas sudominti mokinius aplinkosaugos idėjomis bei pagilinti žinias apie atliekų tvarkymą, pokyčius, naudą ir svarbą.

„Pažengusiojo“ diplomais apdovanoti: Liepa Lukošiūnaitė, Smiltė Vinckaitė, Meda Nijolė Valaitytė, Titas Okmanas, Dominykas Kairys, Danielė Dibrova, Laurynas Liudvinavičius, Augustė Kairytė, Gintarė Šarkaitė, Paulina Pikauskaitė, Evelina Kuprusevičiūtė.

„Žinovo“ diplomais apdovanoti: Julija Stankevičiūtė, Gabrielė Šarkaitė, Skaitė Kairytė, Smiltė Lukoševičiūtė, Gabija Kaškonaitė, Urtė Kairytė, Grantas Grudzinskas, Kornelija Žitkevičiūtė, Ugnė Klizaitė, Emilija Džervutė, Aušra Bagdanavičiūtė.

,,Eksperto” diplomais apdovanoti: Miglė Kmieliūtė, Germantė Bradauskaitė, Nojus Valaitis, Aistė Lukoševičiūtė, Mykolas Kochanskas, Augustė Jakipčuk, Tomas Stukonis, Eisvė Asakavičiūtė.

Sveikiname nugalėtojus.

Biologijos mokytoja Vilma Mielaikienė