20240509_100434

Atvirų durų diena ir Europos dienos šventė Alytaus kolegijoje

Gegužės 9 d. gimnazijos MEPA (Mokyklos Europos Parlamento ambasadorės) projekto jaunieji ambasadoriai dalyvavo Alytaus kolegijos organizuotoje atvirų durų dienoje,  kartu šventė ir Europos dieną. Renginį pradėjo ir moksleivius iš Alytaus bei Varėnos savivaldybių gimnazijų pasveikino Alytaus kolegijos direktorius Sigitas Naruševičius. Renginyje pranešimą ,,Mes EU karta“ skaitė ir savo karjeros istorija dalijosi Lukas Kornelijus Vaičiakas, Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės sekretoriato vadovas.

Susitikimuose su kolegijos absolventais ir dėstytojais mokiniai susipažino su Verslo ir viešosios vadybos, Sveikatos, Inžinerijos, IT ir kt. studijų programomis, o sėkmingai pasirodę Kahoot žaidime mūsų gimnazijos moksleiviai buvo apdovanoti Alytaus kolegijos prizais – rašikliais.

Kolegijos edukacinėse erdvėse savo veiklą pristatė Lietuvos muitinė, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-oji rinktinė ir Alytaus regioninis karjeros centras „Karjeras“. Su Europos diena visus susirinkusius pasveikino Nijolė Vitienė, EUROPE DIRECT Alytus centro vadovė. Sėkmė moksleivius lydėjo nuotaikingoje „Eurožiniukų“ viktorinoje – buvome apdovanoti apelsinais. Europos dieną vainikavo Mimų teatras.

#MEPALietuva

Alytaus r. Butrimonių gimnazijos informacija