289015056_1141902619704220_2117286094454456962_n

Biologijos-chemijos būrelio „Gamtamoksliniai tyrimai“ konferencija

Birželio 20 dieną vyko biologijos-chemijos būrelio „Gamtamoksliniai tyrimai“ konferencija, kurios metu I g mokiniai, kurie lankė šį būrelį, pristatė visus atliktus darbus. Jų būta nemažai: atlikti įvairūs praktiniai darbai ir ruoštos chemijos-biologijos dalykų pateiktys, rinkta informacija apie vandens sudėtį, jo rūšis, įprastas ir specifines savybes, vandens virsmus, jo apytaką, taršą, valymo būdus, vandens augaliją ir gyvūniją. Pasidalinta įspūdžiais iš viešnagės UAB „Dzūkijos vandenys“, demonstruotas sukurtas filmukas. Taip pat pristatyta medžiaga, apibendrinanti mokinių fiksuotus vandens stebėjimus mūsų aplinkoje. Buvo aptarti vykdytos apklausos apie vandenį duomenys, atlikti mokinių atsinešto vandens tyrimai.