423062661_7219494964784129_1890173241758978794_n

Boulingas – smagus žaidimas ketvirtokams

Vasario 5 d. 4 klasės mokiniai su mokytoja Sigita Žvinakiene ir logopede Rasa Kleponiene buvo išvykę į Alytų žaisti boulingo.

Boulingas – tai žaidimas, kurio esmė ridenant kamuolį lygiu taku numušti kuo daugiau kėglių. Tai smagus būdas praleisti laiką su draugais, taip pat rimtas varžybinis sportas. Jį labai lengva išmokti žaisti, tereikia žinoti pagrindines taisykles ir daug praktikuotis. Boulingo rūšių visame pasaulyje yra daug, tačiau Lietuvoje populiariausias yra dešimties kėglių boulingas. Jį žaidžiant reikia, geriausia vienu ridenimu, numušti visus dešimt kėglių, kad gautumėte maksimumą taškų. Boulingo žaidimas susideda iš dešimties langelių. Žaidėjas meta kamuolį dukart kas kiekvieną langelį, skaičiuojant langelius nuo pirmo iki dešimto. Dešimtajame langelyje žaidėjas kamuolį gali mesti tris kartus, jei jis numuša visus kėglius vienu metimu arba numuša visus kėglius per du metimus.

Aktyvus laisvalaikio praleidimas visiems suteikia daug teigiamų emocijų. Kėglių bildesys draugų būryje ketvirtokams garantavo puikią nuotaiką, nors daugelis boulingą žaidė pirmą kartą. Šis žaismingas žaidimas padeda mokiniams lavinti rankų ir akių koordinaciją ridenant kamuolį ir taikant į kėglius. Labiausiai vaikus džiugino taikliai išridentas boulingo kamuolys, kai numušami visi kėgliai.

Mokytoja S. Žvinakienė