muz sp

Butrimoniškiai – IV tarptautinio edukacinio projekto-konkurso „Muzikos spalvos“ dalyviai

Butrimonių gimnazijos 2-4 kl. mokiniai vasario 11 d. dalyvavo IV tarptautiniame muzikos ir bendrojo ugdymo mokyklų projekte-konkurse „Muzikos spalvos“, kuris subūrė Lietuvoje ir kitose šalyse gyvenančius lietuvaičius, drąsius kurti, ieškoti ir fantazuoti.

„Jei visose pievose augtų vienodos gėlės, jei visi mėgtume tuos pačius dalykus, jei mūsų požiūriai nesiskirtų… Turbūt būtų labai nuobodu. Tad puiku, kad esame skirtingi, galime girdėti, jausti bei regėti savitai“, – tokiais žodžiais finalinę šventę pradėjo Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos mokytoja ekspertė Violeta Česaitienė.

Renginyje klausėmės Lietuvos muzikos mokyklų mokinių atliekamų pjesių, kurios tapo kūrybiškumo mįslėmis-užduotimis bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams. Gėrėjomės bendrojo ugdymo mokyklų pradinukų įspūdžiais, gimusiais klausantis muzikos be kompozitorių, be kūrinių pavadinimų ir nugulusiais spalvomis popieriaus lapuose. Išgirdome vaikų širdelėse pažadintas emocijas, išdėliotas žodžiais literatūrinėse miniatiūrose.

Visiems konkurso dalyviams už kūrybiškumą buvo įteiktos nominacijos. Antros klasės mokinėms Lėjai Lukošiūnaitei „Už muzikalų piešinį ir spalvingą pristatymą“, Agotai Karžinauskaitei „Už žaismingiausią piešinį“ (mokytoja Nijolė Karkauskaitė), 3 klasės mokinėms Emilijai Blaževičiūtei „Už puikaus piešinio išraiškingiausią pristatymą“, Viltei Vėsaitei „Už žaismingiausią istoriją“, Paulai Damulevičiūtei „Už muzikaliausią piešinį“ (mokytoja Sigutė Žvinakienė), ketvirtos klasės mokiniams Rasuolei Patinskaitei „Už pasakojimo ir piešinio darną“, Aistei Malinauskaitei „Už sceninį žavesį“, Kajui Fereirai „Už gražiausią šypseną“ (mokytoja Gina Griškonienė).

Nuoširdžiai dėkojame projekto-konkurso organizatorei Vilniaus Algirdo muzikos mokyklai už nuoširdų bendradarbiavimą, kūrybinius ieškojimus ir nuotaikingą šventę. Taip pat dėkojame mūsų rėmėjui – A. Žemaičio gėlininkystės ūkiui už nuostabias gėles, kuriomis pradžiuginome atlikėjus bei šventės organizatorius.

Butrimonių gimnazijos informacija