Butrimonių gimnazijoje lankėsi Lietuvos karo akademijos atstovai

„Patinka karyba, mėgsti iššūkius, gebi dirbti komandoje ir nenori studijų metu rūpintis socialiniais reikalais? Rimtai pasidomėk studijomis vienintelėje aukštojoje karinėje mokykloje!

Garantuojame, kad šioje aukštojoje universitetinėje mokykloje studijos skirsis nuo daugelio kitų šalies aukštųjų mokyklų užsiėmimų“. Taip paskaitą pradėjo Butrimonių gimnazijoje besilankantys generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos (toliau LKA) atstovai. LKA Vytauto Didžiojo karininkų kursų vyr instruktorius mjr. Aurimas Kuprys gimnazistus supažindino su šalies nacionaliniu saugumu bei grėsmėmis šalies suverenitetui, pristatė galimas kibernetinių, informacinių karų pasekmės, apžvelgė socialines atskirtis. LKA trečio kurso Saulės kuopos kariūnas krn. Ignas Pilkaitis pasitelkdamas vizualines priemones gimnazistams pristatė kariūno profesiją bei studijas Lietuvos karo akademijoje. Visų pirma, visos studijų programos finansuojamos valstybės. Savitumo studijoms suteikia kariniai mokslai Lietuvoje ir užsienyje. Studijų metu suteikiama gyvenamoji vieta, maitinimas, apranga ir kario ekipuotė, gerai besimokantys studentai gauna stipendiją.

Paskaita su kariūnais užtruko žymiai ilgiau nei buvo planuota. O ir jai pasibaigus mokiniai aktyviai klausinėjo, domėjosi apie studijų LKA ypatumus.

Butrimonių gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio informacija