Butrimonių gimnazijoje paminėtos Lietuvos įstojimo į NATO 15-osios metinės

Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacija (angl. NATO – North Atlantic Treaty Organization) – tarptautinė politinė ir karinė gynybinio pobūdžio sąjunga, įkurta 1949 m. Minint Lietuvos įstojimo į NATO 15-ąsias metines gimnazijos I-IIg klasių mokiniai savo žinias apie šią organizaciją įtvirtino viktorinoje „15 metų su NATO“. Viktoriną organizavo istorijos mokytoja Dalia Adžgauskienė ir socialinė pedagogė Ramutė Jablonskienė.

Pasitikrinę istorines ir geografines žinias aktyviai diskutavo apie Lietuvos ir NATO indėlį į tarptautinį saugumą, atliko ir kūrybinę užduotį: rimavo ketureilius apie NATO. Sėkmė lydėjo Ig klasės komandą, kuriai šauniai vadovavo kapitonė Ugnė Vaičiūnaitė. Krašto apsaugos ministerijos organizuotame internetiniame NATO egzamine ,,Ką žinai apie NATO?“ geriausiai sekėsi IIIg klasės mokinei Raimondai Abramavičiūtei. Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos pagrindinis vaidmuo – užtikrinti jos šalių narių laisvę ir saugumą politinėmis ir karinėmis priemonėmis.

Butrimonių gimnazijos informacija