20210925_133303

Butrimonių gimnazijoje – seniūnijos sporto diena

Rugsėjo 25 d. Butrimonių gimnazijoje vyko seniūnijos bendruomenei organizuota sporto diena. Vyko futbolo 2×2, šaudymo dvikovės – šaudymo iš lanko ir timpos varžybos bei linksmosios atrakcijos: taikliosios kojos ir rankos rungtynės. Dėl nepalankių oro sąlygų, deja, teko atidėti dar tik savaitė prieš įrengto šauliškojo kliūčių ruožo varžybas. Visgi, kaip ir tikėtasi, į šventę susirinko nemažas būrys Butrimonių bendruomenės narių. Džiaugiamės, kad prie varžybų organizavimo noriai prisidėjo ir Butrimonių seniūnas Andrius Karlonas, Pivašiūnų globos namų direktorius Sigitas Karlonas, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys Kęstutis Patinskas.

Nors šeštadienį oras nebuvo itin tinkamas sportuoti, tačiau geras nusiteikimas, noras rungtyniauti ir nugalėti padėjo iškovoti puikių rezultatų. Futbolo 2×2 varžybose dalyvavo 7 komandos. Po atkaklių kovų III vietą iškovojo buvusi mūsų mokinė Odeta Kalendauskaitė poroje su penktoku Mantvydu Seiliumi. II vietą laimėjo I g klasės gimnazistai Ugnius Kazevičius ir Nojus Valaitis. Nugalėtojais tapo Orintas Gudelevičius (III g kl.) ir Žilvinas Genys (II g kl.). Dvikovės varžybose III vietą laimėjo Gintarė Šarkaitė (8 kl.), II vietą iškovojo Viltenis Pijus Jakubauskas (III g kl.), čempionu tapo Vakaris Sartanavičius (I g kl.). Linksmosiose atrakcijose įmesti kamuolį į pastatomą krepšį pasisekė Gabrielei Vinckaitei, Augustui Klizui, Miglei Kmieliūtei, Vilmai Mielaikienei, Godai Chaleckaitei, Lukui Mazuroniui, V. P. Jakubauskui, Egidijai Džervutei, Andriui Jakubėliui. Pataikyti į pakabinto futbolo tento tarpus – V. P. Jakubauskui, Pijui Česoniui bei Adrijui Žilinskui, kuris surinko net 200 taškų. Gimnazijos direktorius Valdas Valvonis rungčių nugalėtojus ir visus prizininkus apdovanojo atminimo dovanėlėmis ir prizais, kurie buvo įsteigti Alytaus rajono savivaldybės sporto rėmimo programos lėšomis. Po apdovanojimų direktorius padėkojo visiems dalyvavusiems ir nepabūgusiems rudens darganos, palinkėjo sveikai gyventi, o mokiniams – ir sėkmės moksle.