Olimpinis mėnuo

Butrimonių gimnazijos 2 klasės mokiniai – projekto ,,Olimpinis mėnuo“ dalyviai

Rugsėjo 30 dieną startavo projektas ,,Olimpinis mėnuo“, kurį organizavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos švietimo, sporto ir mokslo ministerija bei Lietuvos sveikatos apsaugos ministerija. Jo tikslas – daugiau dėmesio skirti fiziniam mokinių aktyvumui, sveikai mitybai, vaikų gerovei ir draugystei bei veikloms, kuriomis galime pakeisti „ekrano laiką“.

Kiekvieną savaitę antrokus aplankydavo vis kitas superherojus: Ąžuolas Galingasis, Amis Kilniaširdis, Una Superbičiulė bei Luka Kibirkštis ir supažindindavo su tos savaitės užduotimis. Kartu su jais mokiniai atliko mankštą, darė įvairius fizinius pratimus, skaičiavo nueitus žingsnius, išgerto vandens puodelius bei suvalgytos košės šaukštus. Pasigardžiuodami skanavo daržoves bei vaisius, dalijo šypsenas, šėlo lapų sūkuryje, mokėsi dažniau dėkoti bei ištiesti pagalbos ranką, sukūrė ryto pasisveikinimą – skanduotę.
Projektas „Olimpinis mėnuo“ baigėsi, tačiau tikiu, kad fizinis aktyvumas, sveika mityba, gerovė bei draugystė, saikingas „ekrano laiko“ vartojimas taps kiekvieno mano mokinio siekiamybe.

Pradinių klasių mokytoja Rita Peckuvienė