IMG_20220413_132331

Ketvirtokai – konkurso „Velykų stebuklas“ laureatai

Konkursą „Velykų stebuklas“, kuriame galėjo dalyvauti 4-6 klasių mokiniai piešdami piešinį arba kurdami animacinį piešinį, organizavo Alytaus rajono informacinių technologijų mokytojų metodinė grupė ir Alytaus r. Simno gimnazija. Konkurso tikslas – skatinti mokinių ir mokytojų domėjimąsi konstravimu kompiuterinėje aplinkoje, ugdyti mokinių kūrybiškumą, naudojant skaitmenines technologijas.

Džiugu, kad Butrimonių gimnazija konkursui pateikė nemažai darbų: dalyvavo 5 klasės mokinės Skaistė Keršytė, Milena Krajauskaitė, Smiltė Lukoševičiūtė, 4 klasės mokinė Vytautė Valaitytė. O du 4 klasės mokiniai tapo konkurso laureatais animuoto piešinio kategorijoje – tai Tijus Paplauskas ir Viktorija Ramančiuckaitė.

Be to, 5 klasės mokiniai kūrė piešinius ir respublikiniam kompiuterinių atvirukų konkursui „Velykų belaukiant 2022“, kur buvo galima pateikti 6 darbus. Konkurse dalyvavo S. Keršytės, S. Lukoševičiūtės, Liepos Lukošiūnaitės, Mantvydo Seiliaus, Elvino Senutos, Gabrielės Šarkaitės darbai, už kuriuos visi jų autoriai gavo padėkas.

Šaunu, kad lankantys Alytaus kolegijos  Jaunųjų informatikų NVŠ būrelį mokiniai aktyviai dirba ir kuria.

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jonė Poliakienė