Pav.5

Butrimonių gimnazijos edukacinėse erdvėse pražydo šypsena

Butrimonių gimnazijos vienas iš veiklos prioritetų yra saugios, sveikos, patrauklios aplinkos kūrimas, todėl kasmet ieškoma naujų būdų ir formų, kaip ugdymosi aplinkas padaryti dar labiau patrauklias, estetiškas ir ugdančias. Tai įpareigoja ir respublikinis „Geriausiai tvarkomų mokyklų edukacinių erdvių“ konkursas. Džiugina tai, kad kas dvejus metus vykstančiame konkurse Butrimonių gimnazija yra nuolatinė laureatė. Norint išlaikyti laureatų pozicijas, gimnazijos bendruomenei tenka  iš peties paplušėti.

Šie metai taip pat buvo gausūs idėjų ir darbų: bendradarbiaujant su Lietuvos šaulių sąjungos karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-ąja rinktine, gimnazijos jaunimo rūsyje įrengta šaudykla ir mokomoji patalpa, mokinių matematinių gebėjimų lavinimui sukurta edukacinė erdvė ,,Skaičiuok ir žaisk“ bei „Trikampė piramidė“, literatūrinė-edukacinė erdvė ,,Literatūrinė Lietuva“, atnaujintas gimnazijos sodas, pradinių klasių mokomasis daržas, Atgimimo parke įkurta „Lauko klasė – dailės galerija“. Gimnazijos sporto erdves paįvairina nuotaikingas ,,Futbolo biliardas“ ir ,,Golfo mini aikštelė“. Siekiant aktyvinti mokinius pertraukų metu sukurta edukacinė-sportinė erdvė „Rankytės, kojytės: LINKSMIAU!“. Gimnazijos aktyvių tėvų klubas įrenginėja istorinę-edukacinę erdvę ,,Butrimonių miestelio herbas“.

Jau kelerius metus gimnazija sulaukia paramos sėklomis ir gėlių svogūnėliais iš vienos iš didžiausių sėklų ir svogūninių gėlių gamintojų Rytų Europoje UAB „Nojaus sėklos“. Iš Alytaus rajono savivaldybės skirtų lėšų gimnazijos teritorijos apželdinimui nupirkta krokų, narcizų, tulpių, šlamučių, surfinijų, šilingių ir kt. Svarią paramą Butrimonių gimnazijos ir jos skyrių prieigų puoselėjimui skyrė ir Algimanto Žemaičio gėlininkystės ūkis, padovanodamas per keletą tūkstančių bepražystančių hiacintų ir narcizų svogūnėlių. Iš gėlių suformuotos vilnijančios žiedynų bangos gimnazijos pievelėse bei pozityvumui nuteikianti gėlėta šypsena.

Karantino laikotarpiu ištuštėjusios gimnazijos edukacinės erdvės pamažu bunda, gražėja, taip ruošdamosis pasitikti sugrįžtančius gimnazijos bendruomenės narius. Saugokime save ir kitus. Auginkime šypsenas!

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter