Butrimonių gimnazijos jaunojo geografo sėkmė

Gegužės 13 d. Vilniuje įvyko mokinių atranka į XV Pasaulinę bei V Baltijos šalių geografijos olimpiadas. Atrankoje dalyvavo 2018 metų Lietuvos mokinių geografijos olimpiados 1–15 vietų laimėtojai. Į atranką atvyko 12 moksleivių iš Kauno, Vilniaus, Mažeikių, Panevėžio, Tauragės bei Alytaus rajono. Užduotis mokiniai atliko anglų kalba.

Butrimoniškis abiturientas Dautartas Valvonis (mokyt. E. Simanavičienė) yra vienas iš aštuonių geriausių jaunųjų Lietuvos geografų pagal atrankos rezultatus pakviestų atstovauti Lietuvai V Baltijos šalių geografijos olimpiadoje, kuri vyks Valmieroje (Latvija) birželio 26–29 d. Šiais metais birželio 11-15 d. vyks pasiruošimo tarptautinėms olimpiadoms stovykla.

Lietuvos moksleiviai Pasaulinėse ir Europos geografijos olimpiadose dalyvauja nuo 2004 m. Per visą šį laiką į Lietuvą parvežta 30 medalių.

(Parengta pagal http://geografija.lt/2018/05/moksleiviu-atrankos-dalyvauti-tarptautinese-geografijos-olimpiadoje-rezultatai/#more-21007)

Butrimonių gimnazijos informacija