2024-04-09 13-26-42 - 0565

Butrimonių gimnazijos mergaitės „LadyGolo“ futbolo varžybose

Jau antrus metus po karantino gimnazijos mergaitės dalyvavo „LadyGolo“ futbolo varžybose. Savivaldybių varžybose dalyvavo 8-ios mergaičių komandos, iš kurių dvi be didesnio vargo pateko į regionų finalus. Finalai vyko Alytuje kovo 6 ir 13 dienomis.

Butrimonių gimnazijos 5-6 klasių mergaitės po atkaklios kovos užėmė II vietą, todėl dalyvavo Lietuvos „LadyGol“ futbolo varžybų finale, kuris balandžio 9 d. įvyko Prienuose. Turiu paminėti, kad šiais metais komandoje galėjo dalyvauti viena mergaitė, lankanti sporto mokyklą. Deja, mes šia lengvata pasinaudoti negalėjome, nes nei viena komandos narė sporto mokyklos nelanko. Mūsų komanda užėmė VII-VIII vietą Lietuvoje ir gavo dovanų – naujas aprangas. Mano manymu, užimta vieta yra geras rezultatas.

Gimnazijos 7-8 klasių mergaitės regiono finale pasirodė kukliau ir į Lietuvos „LadyGolo“ futbolo finalus nepateko, tačiau jos dėl savo jauno amžiaus dar turės vieną progą dalyvauti varžybose ir galbūt laimėti. Esu labai dėkingas mergaitėms už dideles pastangas sportuojant ir garsinant gimnazijos vardą. Linkiu gražių pergalių kitose varžybose bei moksle.

Fizinio ugdymo mokytojas Arūnas Simonaitis