IMG_3239

Butrimonių gimnazijos mergaitės tarp geriausių Lietuvos mokyklų „LadyGolo“ varžybose

Nuo pat mokslo metų pradžios Butrimonių gimnazijos futbolo žaidėjai įsitraukė į visus futbolo federacijos, Lietuvos mokyklų žaidynių turnyrus. Pirmieji žaisti pradėjo mūsų pradinukai: dalyvavo turnyre Simne ir jiems neblogai sekėsi. Po to vyko „Pradinukų lyga“. Visos 1-4 klasės dalyvavo projekte: vykdė paskirtas užduotis, patys turėjo daug sportuoti ir gimnazijoje, ir namuose, todėl patys aktyviausi mokiniai buvo apdovanoti prizais.

Vėliau prasidėjo futbolo maratonas – Lietuvos mokyklų žaidynių varžybos. Mūsų gimnazijos mergaitės žaidynes pradėjo zoninėmis varžybomis Varėnoje ir laimėjo II vietą, kuri leido dalyvauti tarpzoninėse varžybose. Tarpzoninės varžybos vyko Vilkijoje, čia laimėta III vieta. Berniukai zoninėse varžybose Prienuose iškovojo III vietą.

Kai tik buvo paskelbta registracija į „LadyGolo“ varžybas, mes užregistravome dvi komandas U12 ir U14 amžiaus grupėse. „LadyGolas“ – tai tarpmokyklinės merginų salės futbolo žaidynės. Tai galimybė kiekvienai, netgi nežaidusiai futbolo, įgyvendinti svajonę tapti čempione ne tik aikštelėje, bet ir gyvenime: įgyti drąsos bei pasitikėjimo savimi, išmėginti jėgas visiškai kitokiame futbole – salės futbole (futsale). Varžybos prasidėjo apskrityje ir mūsų mergaitės turėjo įrodyti savo pranašumą, kad patektų į regionų finalus. U12 amžiaus grupė žaidė Kazlų Rūdoje ir labai sunkiose, permainingose varžybose iškovojo I vietą bei pateko į superfinalą. U14 amžiaus grupė dalyvavo regiono finale Alytuje. Šios komandos žaidėjos laimėjo II vietą ir pateko į superfinalo varžybas, kurios įvyko Prienų kūno kultūros ir sporto centre.

Prienuose mūsų mergaitės dvi dienas labai garbingai atstovavo gimnazijai ir, įveikusios pogrupių varžoves, dalyvavo pusfinaliuose ir mažuosiuose finaluose. U12/U14 abi amžiaus grupės užėmė IV vietas Lietuvoje. Mergaitės buvo apdovanotos diplomais, futbolo kamuoliais „LadyGolo“ marškinėliais, o svarbiausia – jos iškovojo 20 vnt. sportinių aprangų gimnazijos sportininkams.

Pasibaigus varžyboms pripažinome, kad dar turime kur tobulėti ir būtinai tobulėsime. Norisi paminėti, kad iš 16 mokyklų, dalyvavusių superfinale, Butrimonių gimnazija dalyvavo su dviem atskirų amžiaus grupių komandomis. Tarp geriausių Lietuvoje „LadyGolo“ žaidėjų šios mūsų gimnazijos mokinės: Austėja Senutaitė, Goda Chaleckaitė, Skaistė Keršytė, Milena Krajauskaitė, Smiltė Lukoševičiūtė, Liepa Lukošiūnaitė, Julija Stankevičiūtė, Gabrielė Šarkaitė, Smiltė Vinckaitė, Ugnė Montvilaitė, Austėja Šareikaitė, Marija Daunoravičiūtė, Aušrinė Jonikaitė, Meda Markauskaitė, Ignė Mironaitė, Aistė Simonaitytė. Dėkoju gimnazijos direktoriui, pavaduotojoms, visoms kolegėms už toleranciją, supratingumą, už mūsų mergaičių palaikymą varžybose. Linkiu sėkmės kitose varžybose, o svarbiausia – tobulėti ir gerų pasiekimų moksle.