Butrimonių gimnazijos pradinukai – respublikinio konkurso laureatai

Vasario mėnesį Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija organizavo respublikinį 2-4 klasių angliškos dainos konkursą ,,Sing Along-2022“. Konkursas vyko nuotoliniu būdu, jame dalyvavo 23 kolektyvai iš Alytaus, Vilniaus, Panevėžio, Raseinių, Kauno, Utenos, Žemaičių Naumiesčio ir Klaipėdos.

I vieta skirta Alytaus r. Butrimonių gimnazijai ir Klaipėdos ,,Varpelio“ mokyklai-darželiui, II vieta – Vilniaus ,,Ąžuolyno“ progimnazijos kolektyvui ir Utenos mokyklai-vaikų darželiui ,,Eglutė“. III vieta pasidalino Vaikų meninės studijos ,,Diemedis“ kolektyvas iš Klaipėdos ir Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis. Dalyviai puikiai atliko dainas anglų kalba, demonstravo savo vokalinius sugebėjimus, artistiškumą bei kūrybiškumą. Kolektyvai apdovanoti įvairiomis nominacijomis ir laimėtojų diplomais.