Butrimonių gimnazijos sportininkai vėl Lietuvos mokinių žaidynių varžybose

Ilgai laukę vėl galime išmėginti jėgas Lietuvos mokinių žaidynių varžybose. Varžybas pradėjo mūsų mažiausieji 3-4 kl. kvadrato žaidėjai. Lapkritį į Butrimonių gimnaziją buvo atvykusios Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos ir Varėnos ,,Ryto“ progimnazijos komandos. Čia mūsiškiai dalyvavo miestų grupėje ir puikiai pasirodė. Dabar mūsų mažųjų laukia kaimo vietovių mokyklų zoninės kvadrato varžybos, kurios taip pat vyks Butrimonių gimnazijoje.

Kitos kvadrato rungtynės vyko Varėnoje. Ten dalyvavome su vyresnių 5-6-7 kl. mergaičių ir berniukų komandomis. Varžybose taip pat dalyvavo žaidėjai iš Šalčininkų ir Varėnos rajono. Pirmiausia žaidė mergaitės ir parodė puikų rezultatą – iškovota I vieta ir kelialapis į tarpzonines varžybas. Zoninių varžybų čempionėmis tapo: Liepa Lukošiūnaitė, Gabrielė Šarkaitė, Smiltė Lukoševičiūtė, Skaistė Keršytė, Julija Stankevičiūtė, Smiltė Vinckaitė, Dovilė Bakšytė, Goda Chaleckaitė, Austėja Senutaitė.  Vėliau žaidę berniukai po atkaklių kovų laimėjo II vietą. Šios mergaičių ir berniukų komandos dar dalyvaus ir futbolo varžybose.

Nudžiugino kilnaus elgesio sporte įvykis: per varžybas Liepa netyčia pataikė vienai mergaitei kamuoliu į galvą, o joms pasibaigus atsiprašė tos mergaitės prieš visą komandą. Linkiu, kad visi mūsų gimnazijos sportininkai dalyvautų varžybose olimpinės dvasios principais.

Fizinio ugdymo mokytojas Arūnas Simonaitis