Butrimonių gimnazijos sportininkų dalyvavimas varžybose

Kaip kiekvienais metais, šįmet Butrimonių gimnazijos sportininkai aktyviai dalyvauja įvairiose varžybose. Tai Lietuvos mokyklų žaidynės, rajoninės bei Lietuvos futbolo federacijos varžybos. Visų pirma, dalyvavome rajoninėse mergaičių kvadrato varžybose, iškovota II vieta. Berniukų futbolo 3×3 varžybose taip pat iškovota II vieta.

Lietuvos mokyklų žaidynėse kvadrato zoninėse mergaičių varžybose laimėta II vieta, berniukų futbolas – III vieta, mergaičių futbolas – I vieta ir teisė kovoti tarpzoninėse varžybose. Tarpzoninėse varžybose – II vieta. Pradinių klasių kvadrato zoninėse varžybose – II vieta.

Lietuvos Futbolo federacija organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose dalyvavo 500 komandų iš visų Lietuvos mokyklų, tarp jų ir visi mūsų gimnazijos pradinukai. Visą mėnesį mažieji sportininkai vykdė įvairias veiklas rinkdami taškus: sportavo, atliko užduotis užduočių knygelėse. Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, jog mūsų ketvirtokai pateko į ,,Pradinukų lygos“ finalą, kuriame dalyvaus tik 8 komandos.

,,MrGolo“ futbolo varžybose dalyvavome su 7 komandomis. ,,LedyGolo“ futbolo varžybose savivaldybių etape dalyvavome su 8 komandomis. Čia 5-6 ir 7-8 klasių mergaičių komandos pateko į regiono finalą.

Arūnas Simonaitis