Vyriausybei pratęsus karantiną, nuo gruodžio 9 d. dar kartą koreguojamos Butrimonių gimnazijos ugdomosios veiklos

Vyriausybei nusprendus karantiną pratęsti iki gruodžio 31 d., keičiasi švietimo įstaigų darbo pobūdis. Skaityti plačiau

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos ugdomosios veiklos nuo gruodžio 9 d. bus organizuojamos taip:

Butrimonių gimnazijoje ir jos skyriuose nuo gruodžio 14 d. iki gruodžio 31 d. rekomenduojama ugdyti tik tuos ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo vaikus, kurių tėvai neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu.

Butrimonių gimnazijoje ir jos skyriuje pradinių klasių mokiniai mokosi kontaktiniu būdu iki gruodžio 11 d. Ilginamos pradinukų atostogos – nuo gruodžio 14 d. iki sausio 3 d.

Visi 5-8, I- IV g klasių mokiniai nuo gruodžio 9 d. iki gruodžio 23 d. mokysis tik nuotoliniu būdu pagal gimnazijoje patvirtintą tvarką. Mokymui bus naudojamos bendradarbiavimo platformos (pagal susitarimą): Zoom ir Microsoft Teams, lankomumas ir pažangumas fiksuojamas gimnazijos dienyne Tamo.

Pamokos vyksta pagal 2020-2021 m. m. tvarkaraštį įprastu laiku, nuo 8.30 val.

Mokiniai nuotolinio mokymo(si) metu privalo laikytis bendrų susitarimų, o pamokų laiku turi būti pasiekiami el. paštu, telefonu ar kitomis ryšio priemonėmis.

Mokinių pavėžėjimo grafikas nuo lapkričio 3 d.

Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkciame skyriuje 5-10 kl. mokiniai toliau ugdomi nuotoliniu būdu.

Svarbu! Patikslinta tvarka dėl kaukių dėvėjimo ugdymo įstaigose

Būkime sveiki!