naujiena

Butrimonių gimnazistai dalyvavo regiono informacinių technologijų ir programavimo konkurse

Kovo 1 dieną Butrimonių gimnazijos mokiniai Lukas Sudvajus (IV g klasė) ir Airidas Gudelaitis (8 klasė), lydimi informacinių technologijų mokytojos Jonės Poliakienės, dalyvavo Dzūkijos regiono informacinių technologijų ir programavimo konkurse, kuris vyko Druskininkų “Ryto” gimnazijoje . Šiame konkurse gali dalyvauti visi norintys Dzūkijos krašto (Kaišiadorių r., Elektrėnų r., Trakų r., Šalčininkų r., Varėnos r., Druskininkų r., Lazdijų r., Alytaus m. ir Alytaus r., Birštono r.) gimnazijų, vidurinių ir pagrindinių mokyklų moksleiviai.

Airydas savo jėgas išmėgino informacinių technologijų, o Lukas – programavimo konkurse. Kol mokiniai varžėsi konkursuose, juos lydintys mokytojai galėjo dalyvauti seminare. Mokytojai išklausė paskaitą “Stojimo į aukštąsias mokyklas 2019 metų pokyčiai“ ir dalyvavo praktiniame užsiėmime „Išmaniųjų programėlių kūrimo aplinkos“.

Nors prizinių vietų mokiniai nelaimėjo, tačiau į namus grįžo gerai nusiteikę, įgiję daugiau žinių ir prasmingai praleidę laiką konkurse.

Butrimonių gimnazijos informacija