20230204_105724

Darbai gimnazijos sode prasidėjo vasarį

Vasario 4 d. Butrimonių gimnazijos sode rinkosi būrelis butrimoniškių, norinčių sužinoti, kaip tinkamai genėti obelis. Kol žemė dar miega žiemos miegu – puiki proga pasirūpinti vaismedžiais. Kaip atlikti šį darbą, kad vaismedžiai ne medieną augintų, o megztų gausų ir kokybišką derlių, patarimais dalinosi UAB ,,Luksnėnų sodai“ vadovė Gitana Jonuškaitė-Gūžienė. Pirmiausia buvo nugenėtos senosios sodo obelys, paskui kalbėta, kaip prižiūrėti jaunas obelaites.

Gimnazijos sodas – viena iš seniausių gimnazijos edukacinių erdvių, kuri ne tik puošia aplinką, bet ir tiesiogiai prisideda prie ugdymo proceso. Kad sodas duotų derlių, neužtenka jį tik pasodinti, reikia ir prižiūrėti, o savi užauginti obuoliai patys gardžiausi.

Dėkojame Butrimonių seniūnui Andriui Karlonui už pagalbą suburiant bendruomenę, prisidedant prie iniciatyvos atjauninti senąjį sodą.