20230526_134940

Dzūkijos regiono mokinių vaizdo darbų konkurse „Europa mano mokykloje“ – II vieta

Gegužės 26 d. gimnazijos II g klasės gimnazistai ir 6 klasės mokinės Liepa Lukošiūnaitė bei Julija Stankevičiūtė su mokytojomis Dalia Adžgauskiene ir Jone Poliakiene dalyvavo Alytaus STEAM atviros prieigos centro renginyje ,,Aš ir STEAM pasaulis“. Renginio dalyviai išklausė VšĮ TELTONIKA HIGH-TECH HILL direktoriaus Juliaus Purlio pranešimą „Kas yra daiktų interneto (IoT) pasaulis?“ Renginio metu taip pat vyko Dzūkijos regiono mokinių vaizdo darbų konkurso „Europa mano mokykloje“ apdovanojimai.

Konkursą, skirtą „Įgūdžių metų“ startui ir Europos dienai paminėti organizavo EUROPE DIRECT Alytus. Konkurso dalyviai turėjo sukurti trumpą vaizdo filmą, parodydami savitas, patrauklias interpretacijas ES tema, betarpiškai susietas su savo mokyklos veiklomis. Pagal nuostatus darbai buvo vertinami dviejose amžiaus grupėse: 6-8 klasių ir 9-12 klasių. Mokytojos Jonės Poliakienės konsultuojamos mokinės konkursui paruošė du darbus -,,Pažink Butrimonis“ ir ,,Europos diena gimnazijoje“ ir pelnė padėkas.

II g klasės mokinių-jaunųjų #MEPA ambasadorių: Germantės Bradauskaitės, Kornelijos Žitkevičiūtės, Miglės Kmieliūtės, Augustės Jakipčuk sukurtas filmukas ,,Europos mozaika Butrimonyse“ laimėjo antrą vietą. Savo idėją gimnazistės, aktyviai besidominčios IT, perteikė kaip žinių reporterės, siužetui pasirinkdamos naujus, patrauklius jaunimui kultūros objektus Butrimonyse ir jaunųjų #MEPA ambasadorių veiklą. Laureatams rėmėjų įsteigtus vertingus prizus ir padėkas įteikė Zita Valūnienė, Europos Parlamento nario Bronio Ropės padėjėja, Sigitas Naruševičius, Alytaus kolegijos direktorius, Nijolė Vitienė, EUROPE DIRECT Alytus centro vadovė.

Džiaugiamės aktyviais, kūrybingais mokiniais, kuriems įdomu, kas vyksta pasaulyje, šalyje ir jų bendruomenėje.

Filmuką žiūrėkite čia