Butrimonys_2019_03_25

Europos pamoka su europarlamentare L. Andrikiene

Kovo 25 d. Butrimonių gimnazijoje lankėsi Euopos Parlamento narė, Šv.Jokūbo kelio globėja, Kovo 11-osios akto signatarė dr. L. Andrikienė. Europarlamentarė aukštesniųjų klasių mokiniams vedė ,,Europos pamoką“. Pamoką moderavo europalamentarės padėjėjas Gediminas Jakubauskas.

Europarlamentarė papasakojo apie Europos Sąjungos institucijų veiklą ir svarbiausius prioritetus, vyko diskusija apie Europos valstybių sukutrą politinę ekonominę organizaciją, siekį užtikrinti taiką, žmogaus teises, piliečių gerovę. Aktyvios diskusijos forma buvo kalbama apie grėsmes nacionaliniam saugumui, kaimyninių bei kitų šalių įtaką suverenitetui, kibernetinį karą ir kt.

Prieš kelias dienas gimnaziją pasiekė L. Andrikienės knyga ,,Europos saulėlydis atšaukiamas“. Nors viešumoje pasvarstymų ir skeptiškų nuomonių netrūksta, europarlamentarė paragino jaunimą (turinčius aktyvią rinkimų teisę) gegužės 26 d. eiti balsuoti patiems ir paraginti tėvus, senelius aktyviai dalyvauti rinkimų procese.

Butrimonių gimnazijos informacija