20190411_112121

Futbolo turnyras „Pradinukų lyga“

Futbolas – populiariausias sportinis žaidimas pasaulyje, o Lietuvos pradinių klasių mokinių komandų futbolo turnyras „Pradinukų lyga“ yra, ko gero, smagiausios varžybos vaikams. „Per kraštus trykštantis entuziazmas žaisti, atkakli kova ir balsingi aistruoliai“, – taip rungtynių dalyvius yra apibūdinę PRADINUKŲ LYGOS projekto organizatoriai.

Balandžio 11 d. mūsų gimnazijoje įvyko futbolo turnyro ,,Pradinukų lyga“ pirmas etapas. Varžybų dalyvius pasveikino ir pristatė gimnazijos direktorius Valdas Valvonis. Sportininkus prieš varžybas apšilti nuotaikingu „Pradinukų lygos“ himno ritmu pakvietė šokio mokytoja Živilė Patinskaitė. Aikštelėje susitiko trys komandos: „Jaunieji futbolistai“ (Butrimonių gimnazija), „Puniukai 2“ (Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius) ir „Jaunieji pivašiūniškiai“ (Pivašiūnų gimnazija). Varžyboms teisėjavo kūno kultūros mokytojas Arūnas Simonaitis. Daug emocingų akimirkų patyrė ir puikių įvarčių pelnė mažieji futbolininkai. Rezultatyviausiu žaidėju tapo Butrimonių gimnazijos jaunasis futbolininkas Elvinas Senuta, pelnęs 11 įvarčių.

Po rungtynių visos komandos buvo apdovanotos futbolo kamuoliais, o žaidėjai vaišinosi sultimis.

Linkime jauniesiems gimnazijos futbolininkams puikių emocijų ir sėkmės kituose „Pradinukų lygos“ etapuose.

Mokytoja Nijolė Karkauskaitė

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter