Gėlynas „Literatūrinė Lietuva“

   Išorinė ugdymo įstaigos aplinka neabejotinai charakterizuoja įstaigą, ji taip pat gali būti pritaikyta mokymui ir ugdymuisi. Priešais gimnaziją kadaise įrengtas gėlynas buvo praradęs formą ir estetinį vaizdą, tad 2016 m. gegužę idėja jį pertvarkyti kilo administracijai. Priešais įrengtas „Rodyklių medis“ padėjo apsispręsti dėl būsimos gėlyno formos – Lietuvos žemėlapio (dekoratyviame medyje gausu rodyklių, rodančių kryptį ir atstumą iki vietovių, kur įsikūrusios su mumis bendradarbiaujančios šalies mokyklos). Buvo sukviesta talka ir „Lietuva“ pražydo trispalviais žiedais.

   Šį pavasarį kilo mintis gėlyną pritaikyti mokymuisi ir ugdymui. Tarp gėlių atsirado 14 kortelių, žyminčių iškiliausių Lietuvos rašytojų gimtąsias vietas (vėliau kortelių bus dar daugiau). Jos išsidėstė visame gėlyne – nuo Žemaitijos iki Dzūkijos. Ne tik mokiniai, bet ir svečiai galės pasidžiaugti atnaujintu gėlynu „Literatūrinė Lietuva“, sužinos ir įsimins, kur gimė žinomiausi šalies kūrėjai, lengviau orientuosis administracinio suskirstymo žemėlapyje, lavins erdvinį geografinį mąstymą.