Google Earth

Geografinis internetinis aplinkos/regiono tyrimas ir geografinės informacijos skaitymas

6 klasės mokiniai atliko geografinį aplinkos tyrimą lokalioje erdvėje. Tai aktyvus ugdymo metodas, taikant šiuolaikines technologijas. Mokymas persikelia  į virtualią erdvę.  Ugdymas atviras, patirtinis, pagrįstas interaktyvaus žemėlapio tyrinėjimu Lietuvos erdvinės informacijos portale:  https://www.geoportal.lt/map. Mokiniai tobulino gebėjimo skaityti žemėlapį, ir orientuoti  lokalioje vietovėje  kompetenciją. Atliko atstumo matavimo, santykinio aukščio matematinius skaičiavimus. Atsakymus užrašė savarankiško darbo užduoties lapuose.

7 klasės mokiniai domėjosi Australijos gyvosios gamtos įvairove, saugomais ir turistų lankomais Australijos  geografiniais objektais, ieškojo informacijos internete, ir kituose šaltiniuose, analizavo pateiktus šaltinius, atliko geografinį internetinį tyrimą. Atsakymus užrašė savarankiško darbo užduoties lapuose.