Gimnazijoje startavo naujas sporto projektas

 

 Alytaus r. Butrimonių gimnazija įgyvendina projektą „Jaunimo ir bendruomenės fizinio aktyvumo kokybės gerinimas bei skirtumų mažinimas tarp miesto ir kaimo“, bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

  Atsižvelgiant į jaunimo ir bendruomenės poreikius Butrimonių gimnazijoje buvo įrengta treniruoklių salė, kuri šiuo metu projekto lėšomis yra atnaujinta ir laukia visų norinčių užsiimti sportine veikla.

  Pagrindinis projekto tikslas – sukurti kokybiškesnę sportinę aplinką siekiant fizinio aktyvumo kokybės gerinimo bei sumažinti galimybių skirtumus tarp miesto ir kaimo.
  Projekto tikslinės grupės yra: vaikai ir jaunimas iki 29 metų bei gyvenamosios vietovės bendruomenės asmenys. Projekto metu įsigyta sporto treniruoklių salės įranga suteikia galimybę sportuoti visiems norintiems Butrimonių seniūnijos gyventojams ir ne tik. Projekto lėšomis buvo įsigyti fiziniam aktyvumui skirti treniruokliai (dviratis spineris, bėgimo takelis, irklavimo treniruoklis, dviratis treniruoklis, plaukimo treniruoklis, daugiafunkcis sporto treniruoklis ir kt.). Jau nuo lapkričio mėnesio jaunimą ir Butrimonių miestelio bendruomenę mielai kviečiame įsitraukti į sportinę veiklą, norinčius sportuoti ar pasimankštinti, taip pat gerai praleisti laiką sportuojančių asmenų grupėje. Atnaujintoje Butrimonių gimnazijos treniruoklių salėje visi norintys gali reguliariai 2-4 kartus per savaitę, dalyvauti fizinio aktyvumo veikloje. Paslauga nemokama.

  Daugiau informacijos ir dalyvių registracija tel. 8 315 61 386.

*Vadovaujantis Lietuvos Vyriausybės rekomendacijomis ir nustatytais apribojimais dėl COVID-19 plitimo, būtina išankstinė registracija. Daugiau informacijos https://lrv.lt/lt/naujienos.