Gimnazijos bendruomenė dalyvavo ėjimo iššūkyje

Spaudžiant šaltukui, tykant pandemijai ir pabodus nuotoliniam mokymuisi, buvo sugalvota mokiniams, jų tėveliams bei mokytojams praskaidrinti kasdienybę. Nusprendėme pasiūlyti truputį pajudėti ir kvietėme sausio 19-31 d. sudalyvauti asmeninėse bei tarpklasinėse ėjimo varžybose. Tereikėjo išjungti kompiuterį, pasiimti mobilųjį telefoną ar laikrodį, kur yra kokia nors žingsnių skaičiavimo programėlė, išeiti į lauką pajudėti. Po to visus nueitus ir nuotraukose užfiksuotus žingsnius siųsti fizinio ugdymo mokytojui.

Vyko asmeninės varžybos tarp 5-8, I-IV g klasių ir 1-4 klasių mokinių, tėvelių, mokytojų. O tarpklasinės – suskaičiavus visus nueitus klasės mokinių, tėvelių bei klasės vadovo žingsnius. Buvo atsiųsta daug nuotraukų iš įvairių programėlių, varžybose dalyvavo 82 mokiniai, 15 tėvelių ir 8 mokytojai, buvo nueita 6 432 292 žingsniai. Norėčiau pasidžiaugti rezultatais.

Tarpklasinėse varžybose tarp 1-4 klasių I vietą laimėjo 2 klasė. Asmeninėje įskaitoje čempionu tapo Dovydas Dibrova (1 klasė), II vietą laimėjo Ignas Sakavičius (4 klasė), III vietą Ema Sabaliauskaitė (2 klasė). Tarpklasinėse varžybose tarp 5-8, I-IV g klasių I vietą iškovojo 8 klasė. Asmeninėje įskaitoje čempione tapo Akvilė Marcinkevičiūtė, II vietą iškovojo Samanta Plauskaitė, III vietą laimėjo Ugnius Kazevičius. Tėvelių varžybose čempionu tapo Tomas Ramančiuckas, II vietą iškovojo Vaida Dibrova, III vietą – Oksana Zakarauskaitė-Paplauskienė. Mokytojų varžybose čempione tapo Alma Davidavičienė, II vietą iškovojo Gina Griškonienė, III vietą – Dalia Adžgauskienė.

Sugrįžus į gimnaziją klasės nugalėtojos bus apdovanotos taurėmis, asmeninių varžybų čempionai ir prizininkai – medaliais bei prizais. Nesustokime judėti, išeikime pasivaikščioti, pajudėkime, esant galimybei pabėgiokime sau saugioje aplinkoje ir tada mūsų fizinė sveikata bei emocinė būsena bus geresnės. Būkime sveiki ir laimingi.

Fizinio ugdymo mokytojas Arūnas Simonaitis