Gimnazijos choras dalyvavo festivalyje „Panemunės gaida 2023“

2023 metų balandžio 18 dieną Alytaus Panemunės progimnazijoje vyko tradicinis XXII dainų festivalis „Panemunės gaida 2023“. Jaunųjų dainininkų festivaliu siekiama puoselėti liaudiško, akademinio, šiuolaikinio dainavimo tradicijas, skatinti kurti ir atlikti įvairių autorių dainas.

Šventėje dalyvavo ir prisiminimais pasidalijo muzikos mokytoja ekspertė Birutė  Eišmontienė ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Griškevičius. Už paramą ir padėkos raštus šventiniame renginyje dėkojame LR Seimo nariui Robertui Šarknickui, patarėjai Dovilei Šinkariukienei.   Renginį vedė mokyklos teatro būrelio mokinės Ieva ir Raminta. Mergaitėms padėjo pasiruošti lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Asta Kibildienė.

Festivalyje pasirodė solistai, duetai, tercetai, ansambliai, chorai. Dainas atlikėjai rinkosi laisvai, todėl skambėjo įvairaus žanro kūriniai. Šventėje dalyvavo dainą mylintys ir puoselėjantys kolektyvai iš Alytaus Vidzgirio progimnazijos (vadovė Audronė Klimavičienė), Alytaus Piliakalnio progimnazijos (vadovė Irina Levendauskienė), Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos (vadovė Aušra Pajedaitė – Jarmalavičienė), Alytaus muzikos mokyklos (vadovės Sonata Malanavičienė, Violeta Dumbliauskienė, Daiva Grabauskienė), Alytaus jaunimo centro (vadovės Aušra Pajedaitė – Jarmalavičienė, Jūratė Mokrecovaitė, Dalia Langvinienė), Alytaus Dainavos progimnazijos (vadovė Giedrė Petkevičienė), Alytaus „Volungės“ progimnazijos (vadovė Aldona Šmigelskienė), Alytaus Dzūkijos mokyklos (vadovės Gintarė Vitko, Neringa Svinkūnienė, Rimutė Vaickelionytė-Zenevičienė), Alytaus Putinų gimnazijos (vadovė Gintarė Vitko), Alytaus Jotvingių gimnazijos (vadovė Daiva Miklaševičienė), Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos (vadovė Jureta Šametienė), Alytaus profesinio rengimo centro (vadovė Egidija Grimalauskienė), Alytaus r. Butrimonių gimnazijos (vadovė Neringa Valvonienė) ir Alytaus Panemunės progimnazijos (vadovės Egidija Grimalauskienė ir Giedrė Petkevičienė).

Visi festivalio dalyviai už dalyvavimą ir puikią nuotaiką apdovanoti padėkos raštais ir įvairiomis dovanėlėmis. Na, o šventę apglėbė finalinė daina „Mano namai“, muzika ir žodžiai Eglės Sirvydytės. Skambūs jaunimo balsai, gera nuotaika, draugiški festivalio dalyviai suteikė džiugių ir įsimintinų akimirkų.

Alytaus Panemunės progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Giedrė Petkevičienė