Gimnazijos rūsys – jaunimo traukos centras

2014 m. įgyvendinant projektą „Butrimonių gimnazijos rūsys – jaunimo traukos centras“ Butrimonių gimnazijos rūsyje esančios patalpos buvo pritaikytos bendruomenės narių poreikiams: perdažytos sienos, grindys, lubos, įrengti sanitarijos mazgai, nupirkta būtiniausia organizacinė technika, stalo žaidimai ir kt. Atsižvelgiant į bendruomenės narių poreikius jaunimo rūsyje vyksta įvairiausios edukacinės veiklos, neformalūs jaunimo susibūrimai, paskaitos, susitikimai su įžymiais žmonėmis, Jaunųjų šaulių bei bendrojo fizinio pasiruošimo būrelio užsiėmimai.

Gimnazijos dalykų mokytojai jaunimo rūsyje veda integruotas pamokas, klasių valandėles bei vykdo kitas edukacines veiklas. Organizuojami stalo žaidimų, karaoke vakarai, tarpklasinės mokinių stalo teniso varžybos. Butrimonių seniūnijos jaunimas šeštadienio vakarais renkasi pažaisti stalo tenisą, stalo futbolą.

Gimnazijos rūsyje vykdomos veiklos – puiki alternatyva jaunimo neužimtumui, smurtui, žalingų įpročių plitimui.