IMG_5996

Gimnazijos sporto erdvėms – ministerijos dėmesys

  Švietimo, mokslo ir sporto ministerija  antroje liepos pusėje paskirstė Sporto rėmimo fondo lėšas projektams, susijusiems su inventoriaus ir įrangos įsigijimu, taip pat renginių organizavimu.

  Inventoriaus ir įrangos įsigijimo finansavimo konkursui iš viso buvo pateikta 345 paraiškos, bendra prašomų lėšų suma – beveik 14,9 mln. eurų. Finansavimas skirtas 97 projektams, jiems atiteks beveik 2,5 mln. eurų. Džiaugiamės, kad Sveikatą stiprinančios bei fiziškai aktyvios Alytaus r. Butrimonių gimnazijos projektas „Jaunimo ir bendruomenės fizinio aktyvumo kokybės gerinimas bei skirtumų mažinimas tarp miesto ir kaimo“ leis dar labiau pagerinti sąlygas aktyviai leisti laiką gimnazijos bei miestelio bendruomenei. Iki šių metų pabaigos butrimoniškiai įrangos ir inventoriaus galės nusipirkti už 7 526,70 Eur. Ši suma numatyta įsigyti treniruoklių, kurie bus patalpinti jaunimo rūsyje-užimtumo centre.

  Finansuojami projektai atrinkti konkurso būdu, finansavimas paskirtas geriausiai fondo reikalavimus atitikusiems, su fiziniu aktyvumu susijusiems projektams. Finansavimą gavo įvairių sporto federacijų, asociacijų, klubų, nevyriausybinių organizacijų, savivaldybių, švietimo įstaigų ir kitų organizacijų projektai.

Parengta pagal ŠMM informaciją

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter