You are currently viewing Higienos institutas kviečia bendradarbiauti

Higienos institutas kviečia bendradarbiauti

  Higienos institutas jau turi savo YOUTUBE kanalą, kuriame yra patalpinti mokomieji ir socialinės reklamos filmukai skirti vaikų mokymui ir motyvacijai. Higienos instituto kanale Jus rasite grojaraščius, kaip pvz., „Edukaciniai filmukai sveikatos stiprinimo temomis“ (lytinis brendimas, pagal amžiaus grupes, šiuolaikinių technologijų įtaka vaikų sveikatai pagal amžiaus grupes, mitybos ir fizinio aktyvumo temomis pagal amžiaus grupes), „Sveikos mitybos ir palankaus sveikatai maisto gaminimo įgūdžiai“ ir kitomis temomis.

  Šiame kanale ateityje bus keliami įrašai iš Higienos instituto organizuojamų konferencijų ir mūsų užsakymu sukurti mokomieji filmai pagal kuruojamas veiklos sritis.

  Kviečiame prenumeruoti mūsų YOUTUBE kanalą nemokamai. Higienos instituto YOUTUBE kanalo adresas https://www.youtube.com/channel/UCob-xrM1e8UFBIShfzwFtYg