11c55b0b-2e0d-44d2-922b-2e5c91560c67

I g klasės mokiniai – iniciatyvos ,,Šok į tėvų klumpes“ dalyviai

  Butrimonių gimnazijos I g klasės mokiniai prisijungė prie LMNŠC iniciatyvos ,,Šok į tėvų klumpes.“ Šios iniciatyvos tikslas – suteikti  mokiniams profesinio veiklinimo paslaugas, ugdyti mokinių karjeros kompetencijas.

  Kartu su etikos mokytoja Jurgita Šermukšniene mokiniai apsilankė mokyklos muziejuje, kur juos svetingai priėmė buvusi ilgametė Butrimonių gimnazijos istorijos mokytoja, muziejininkė Danutė Anušauskienė. Žinoma, mokytoja apie mokytojo profesiją kalbėjo nedaug. Mokytoja pasakojo mokiniams apie muziejaus įkūrimą, senovės lietuvių buities subtilybes, apie „Lino kelią“, kaip renkami ir saugomi eksponatai, kokia jų vertė ateities kartoms.

  Taigi nušovėme du zuikius – įšokome į mokytojo ir muziejininko klumpes!

                                                                                           Lyda Karlonienė

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter