Įgyvendinamas bendruomenių iniciatyvų projektas „Sakurų paunksmėje“

Šį pavasarį Alytaus rajono savivaldybė rengė bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų konkursą. Butrimonių gimnazijos bendruomenė pasiūlė projektą „Sakurų paunksmėje“, kurio tikslas – sutvarkyti Butrimonių gimnazijos esančio parko teritorijoje po komunikacijos tinklo darbų paliktą netvarkingą 20 a. žemės sklypą (išrauti kelmus, užpilti juodžemį, išlyginti žemę, pasėti žolę) ir pasodinti japoninių vyšnių-sakurų sodą,  įrengiant suolelius/kėdes pasyviam poilsiui ir meditacijai, ekologiškus saulės energija įkraunamus šviestuvus.

Džiaugiamės, kad šis bendruomenių iniciatyvų konkurse daugiausia palaikymo balsų gavęs ir Alytaus rajono savivaldybės finansuotas projektas sėkmingai juda finišo link. Spalio 25 d. Butrimonių gimnazijos darbuotojai su didele meile ir džiaugsmu pasodino 50 sakurų tikėdami, kad jos jau artimiausiais metais džiugins savo grožiu ir suteiks teigiamų emocijų visiems čia užsukusiems žmonėms.

Esame dėkingi Alytaus rajono savivaldybei už galimybę pagražinti savo aplinką ir nuoširdžiai dėkojame visiems Alytaus rajono gyventojams, balsavusiems, kad šis projektas būtų įgyvendintas.

Butrimonių gimnazijos informacija