DĖMESIO

Informacija dėl ugdymo proceso organizavimo lapkričio 28 d. (antradienį)

Vadovaujantis Alytaus r. Butrimonių gimnazijos 2023-2024 mokslo metų pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo  programų ugdymo planų  10 punktu ir 2023–2024 ir 2024–2025 mokslo metų pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrųjų ugdymo planų  7 priedu ,,PRADINIO, PAGRINDINIO IR VIDURINIO UGDYMO ORGANIZAVIMAS KARANTINO, EKSTREMALIOS SITUACIJOS, EKSTREMALAUS ĮVYKIO AR ĮVYKIO, KELIANČIO PAVOJŲ MOKINIŲ SVEIKATAI IR GYVYBEI, LAIKOTARPIU AR ESANT APLINKYBĖMS MOKYKLOJE, DĖL KURIŲ UGDYMO PROCESAS NEGALI BŪTI ORGANIZUOJAMAS KASDIENIU MOKYMO PROCESO ORGANIZAVIMO BŪDU (patvirtintas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2023-04-24, įsakymu V-586),  lapkričio 28 d. dėl vandens tiekimo sutrikimo Butrimonių miestelyje ugdymo procesas bus organizuojamas:

• 1-4, 5-8, I-II ir IV g klasių mokiniams nuotoliniu būdu. Mokiniams informacija skelbiama TAMO dienyne.
  • III g klasei kontaktiniu būdu Alytaus STEAM atviros prieigos centre. Mokiniams informacija skelbiama TAMO dienyne.