Informuojame ikimokyklinukų tėvelius

Gerbiami tėveliai,

Pranešame, kad vadovaujantis 2020 m. gruodžio 7 d. Vyriausybės nutarimu Nr. 1364 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo“ nuo š. m. gruodžio 9 d. ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojama dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu.

Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius dirbs ir karantino metu, tačiau labai prašytume tėvelių, atsižvelgus į šią rekomendaciją, pagalvoti apie kitus savo vaikų užimtumo būdus ir į ugdymo įstaigą juos leisti tik esant ypatingam poreikiui.

SAUGOKIME SAVE IR VIENI KITUS!

BŪKIME SVEIKI!

Pagarbiai, Gimnazijos administracija